Siekdamas skatinti gyventojų fizinį aktyvumą ir geresnę savijautą darbo dienos metu, 2025 m. rugsėjo–gruodžio 31 d. Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizavo sveikatinamojo fizinio aktyvumo užsiėmimus „Aktyvi pietų pertrauka“. Užsiėmimai vyko du kartus per savaitę sporto klube "Pantera".













