LT  |  EN  |  RU      Sitemap 20Sitemap 20
slide 1
Previous Next

PROJEKTO „ALKOHOLIO, TABAKO IR KITŲ PSICHOAKTYVIŲJŲ MEDŽIAGŲ VARTOJIMO PREVENCIJA 4“ VYKDYMAS

2019 m. spalio-lapkričio mėnesiais Jurbarko miesto ir rajono mokyklose vyko Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektas  „ALKOHOLIO, TABAKO IR KITŲ PSICHOAKTYVIŲJŲ MEDŽIAGŲ VARTOJIMO PREVENCIJA 4“. Projekto tikslas - efektyviau informuoti vaikus ir jaunimą iki 18 m.  bei jų tėvus apie neigiamą alkoholio, tabako ir kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimo poveikį žmogaus sveikatai ir visuomenei.

Projekto renginiai sulaukė didelio susidomėjimo. Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos priežiūros specialistės vedė edukacines veiklas, kurių metu dalyviai aktyviai naudojosi šiomis mokymo priemonėmis: magnetų rinkiniu „Alkoholio žala“, neblaivumo akiniais „Neblaivus ir pavojingas“, rūkančiojo plaučių palyginamuoju modeliu, žaidimų rinkiniu „Apsvaigę ir įkaušę“. Taip pat išbandė naują CO analizatorių, kuris vienkartinių kandiklių ir specialaus matuoklio pagalba atlieka CO kiekio analizę iškvepiamame ore. Mokiniai gavo ir dalomosios medžiagos, skirtos alkoholio, tabako ir kitų psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijai.

Visus renginius užbaigė ir įgytas žinias įvertino protmūšis „Alkoholio, tabako ir kitų psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencija“. Dalyviai atsakinėjo į 18 klausimų susijusių su alkoholio, tabako ir kitų psichoaktyviųjų medžiagų vartojimu, jų žalingu poveikiu sveikatai ir aplinkai. Visi dalyviai nesunkiai įveikė protmūšio klausimus, taip parodydami projekto veiklų naudingumą. Geriausiai atsakinėję mokiniai apdovanoti prizais.

 

Parengė
Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė
Kristina Undraitytė

NUTIKO SUKREČIANTIS ĮVYKIS?
Kviečiame kreiptis į „Mobilią psichologinių krizių įveikimo komandą“ ir gauti pagalbos.
 

PLAČIAU


Logo

Logo

Logo

 

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Bendradarbiaujame su:

pantera logo

Jrb gimnazija

Erzvilko gmnz

Veliuonos gmnz

Naujamiestis

Vytauto Didziojo

Klausuciai

© 2019 Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras
Lauko g. 17, LT-74157 Jurbarkas | tel. (8 447) 51 661 | info@jurbarkovsb.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 303506461

Please publish modules in offcanvas position.