LT  |  EN  |  RU      Sitemap 20Sitemap 20
slide 1

Ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstaigose teikiamų sveikatos priežiūros paslaugų kokybės ir prieinamumo gerinimas Jurbarko rajono savivaldybėje

Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su partneriais Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru ir Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru įgyvendino projektą ,,Sveikatos priežiūros paslaugų teikimo Elektrėnų, Jurbarko ir Prienų savivaldybių mokyklose ir ikimokyklinio ugdymo įstaigose gerinimas“.

Projekto tikslas - ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstaigų sveikatos kabinetų aprūpinimas metodinėmis priemonėmis, siekiant užtikrinti vaikų ir jaunimo gerovę.

Projekto metu buvo atliktas paprastasis remontas Elektrėnų, Jurbarko bei Prienų ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstaigose. Numatytų remontuoti kabinetų būklė buvo labai prasta, sienos nutrupėjusios, susinešiojusi grindų danga, prasta izoliacija ir kitos problemos. Atlikus patalpų remonto darbus, sveikatos kabinetai buvo pilnai pritaikyti veiklai ir atitiko visus keliamus reikalavimus.

Projekto metu buvo įsigytos būtinosios priemonės kokybiškoms paslaugoms teikti. Visi sveikatos kabinetai aprūpinti įrangos komplektais. Daugumoje kabinetų buvusi įranga buvo pasenusi ir nebetinkama naudoti, dėl šios priežasties buvo įsigyjamos prekės atitinkančios šiuolaikinius sveikatos priežiūros reikalavimus bei moksleivių ir darželinukų poreikius.

Įsigytas sveikatos kabinetų metodines priemones sudarė psichinės sveikatos stiprinimui skirtos priemonės, visuomenės sveikatos rizikos veiksnių priemonės, sveikos gyvensenos įgūdžių ugdymo priemonės, informacinių komunikacinių technologijų priemonės ir kitos metodinės priemonės

Šios veiklos rezultatais naudojasi sveikatos priežiūros specialistai, dirbantys tuose kabinetuose bei vaikai ir mokiniai.

Projektas finansuojamas iš Europos ekonominės erdvės ir Norvegijos finansinių mechanizmų lėšų programos LT03 Sveikata. Kvietimo numeris/ priemonė - LT03-2-SAM-K01

Projekto vertė: 243 750,06 EUR

Logo

Logo

NUTIKO SUKREČIANTIS ĮVYKIS?
Kviečiame kreiptis į „Mobilią psichologinių krizių įveikimo komandą“ ir gauti pagalbos.
 

PLAČIAU


Logo

 

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Bendradarbiaujame su:

pantera logo

Jrb gimnazija

Erzvilko gmnz

Veliuonos gmnz

Naujamiestis

Vytauto Didziojo

Klausuciai

© 2019 Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras
Lauko g. 17, LT-74157 Jurbarkas | tel. (8 447) 51 661 | info@jurbarkovsb.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 303506461

Please publish modules in offcanvas position.