LT  |  EN  |  RU      Sitemap 20Sitemap 20
slide 1

Protmūšis „Pirmosios pagalbos ABC“ Jurbarko mokyklose

Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras pradėjo vykdyti projektą „Jurbarko rajono gyventojų sveikos gyvensenos skatinimas“, kuris yra  finansuojamas iš ES struktūrinių fondų lėšų. Įgyvendinant projektą siekiame formuoti įvairių amžiaus grupių Jurbarko rajono gyventojų sveikos gyvensenos įgūdžius.

Viena svarbių sričių sveikatos stiprinime yra pirmosios medicininės pagalbos pagrindų žinojimas. Siekiant šviesti jaunimą šia tema, rajono mokyklose vyko interaktyvūs mokymai pirmosios pagalbos temomis vaikams ir jaunimui. Kad informacija būtų pateikta aiškiai ir vaikams įdomiu bei priimtinu būdų, Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistės paruošė protmūšį. Jis sudarytas iš 17 klausimų, kuriais bandyta paliesti pagrindinius pirmosios pagalbos teikimo principus ir akcentuoti svarbiausius dalykus.

Mokiniai pasiskirstydavo komandomis ir diskutuodami bandydavo ieškoti teisingų atsakymų. Taip jie varžydavosi vieni su kitais. Nugalėtojų komandos apdovanotos simbolinėmis dovanomis, o visi dalyvavę – paguodos prizais. Po protmūšio visus jo klausimus biuro specialistės aptardavo su mokiniais, papasakodavo plačiau, kaip reikėtų teikti pirmąją pagalbą vienoje ar kitoje situacijoje.

Šiame protmūšyje dalyvavo Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos, Viešvilės pagrindinės mokyklos, Klausučių Stasio Santvaro pagrindinės mokyklos ir Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos mokiniai.

Parengė

visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė

Roberta Armanavičiūtė

1

2

3

4

Logo

Logo

NUTIKO SUKREČIANTIS ĮVYKIS?
Kviečiame kreiptis į „Mobilią psichologinių krizių įveikimo komandą“ ir gauti pagalbos.
 

PLAČIAU


Logo

 

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Bendradarbiaujame su:

pantera logo

Jrb gimnazija

Erzvilko gmnz

Veliuonos gmnz

Naujamiestis

Vytauto Didziojo

Klausuciai

© 2019 Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras
Lauko g. 17, LT-74157 Jurbarkas | tel. (8 447) 51 661 | info@jurbarkovsb.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 303506461

Please publish modules in offcanvas position.